Titles you rated
28 Days LaterRated ★ 3.5- Kill BoksoonRated ★ 3.5
Not Without My DaughterRated ★ 3.5
VivariumRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.5- JulesRated ★ 3.5
- PilotRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0- AnujaRated ★ 4.0
- Wicked Little LettersRated ★ 3.5

Because I Hate KoreaRated ★ 3.5- CabrioletRated ★ 1.0
Parallel MothersRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
Moving OnRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
LivingRated ★ 3.5- The Hill of SecretsRated ★ 3.5