Movies
Ratings
117- El infiernoRated ★ 3.0
Monster's BallRated ★ 3.0
Brokeback MountainRated ★ 3.0
Black MassRated ★ 4.5
Cape FearRated ★ 4.0
Jackass: The MovieRated ★ 4.5
Stand by MeRated ★ 3.5
The WanderersRated ★ 3.0
Dead ManRated ★ 2.5
Cadillac RecordsRated ★ 4.0
The Acid HouseRated ★ 2.0
Wassup RockersRated ★ 2.5
The PianistRated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.0
DriveRated ★ 3.0
Straight Outta ComptonRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0