Movies
Ratings
2196- When This Summer is OverRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
MalenaRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 2.5
The Discreet Charm of the BourgeoisieRated ★ 2.5
The Nights of CabiriaRated ★ 3.5
La StradaRated ★ 3.0
The Devil, ProbablyRated ★ 2.0
A SunRated ★ 3.5
The DriverRated ★ 3.0
Run Lola RunRated ★ 2.5- Die, My LoveRated ★ 1.5
CureRated ★ 2.5
28 DaysRated ★ 2.0- In WaterRated ★ 1.5
Christiane F.Rated ★ 2.5
Stand by MeRated ★ 1.5
Drunken AngelRated ★ 3.0
RetributionRated ★ 2.0
Bright FutureRated ★ 2.5