Movies
Ratings
2141
Great FreedomRated ★ 1.0
LifeboatRated ★ 3.5
LondonRated ★ 2.0
KwaidanRated ★ 3.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.0
What Is LoveRated ★ 3.0
ScarfaceRated ★ 3.0
The Snake PitRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 3.0
Dangerous LiaisonsRated ★ 3.0
Reversal of FortuneRated ★ 2.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.0
Mikey and NickyRated ★ 2.0- Full TimeRated ★ 3.5
Local HeroRated ★ 3.0
The Age of InnocenceRated ★ 3.0- BedazzledRated ★ 1.0
NightcrawlerRated ★ 3.5
Fatal AttractionRated ★ 3.5
The CrucibleRated ★ 3.5