Movies
Ratings
1439
The SubstanceRated ★ 4.0- Woman of the HourRated ★ 3.5
AbigailRated ★ 2.5- Don't MoveRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0- MatildaRated ★ 3.0
MinariRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5- Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
- Kill BoksoonRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0- HeroRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5