Movies
Ratings
1685
Decision to LeaveRated ★ 5.0
I'm Your ManRated ★ 2.5
The AssistantRated ★ 4.0
MassRated ★ 2.5- Coming to youRated ★ 3.5
- La FlorRated ★ 4.5
- An Impossible LoveRated ★ 3.0
- Love Affair(s) : The Things We Say, The Things We DoRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 4.0
AnnetteRated ★ 4.0
All Hands on DeckRated ★ 4.0
DuneRated ★ 2.0
Petite MamanRated ★ 3.5- The Absent DirectorRated ★ 3.5
FleeRated ★ 3.5- Ali & AvaRated ★ 3.5
Bergman IslandRated ★ 3.5
MoneyboysRated ★ 2.0- Returning to Reims (Fragments)Rated ★ 2.5
- YuniRated ★ 2.5