Movies
Ratings
171
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
My Little BrideRated ★ 2.0
Hello GhostRated ★ 2.0
Love 911Rated ★ 2.0
HarmonyRated ★ 1.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
ChawRated ★ 0.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 2.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0