Movies
Ratings
364
Dark PhoenixRated ★ 0.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
BumblebeeRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 2.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0- Steel RainRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 3.5