Movies
Ratings
21
The Truman ShowRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 2.0
Maundy ThursdayRated ★ 2.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 2.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 2.0
SkyfallRated ★ 2.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 2.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 5.0