Movies
Ratings
203
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Days of Being WildRated ★ 3.0
Blue ValentineRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Groundhog DayRated ★ 3.5
Great ExpectationsRated ★ 3.5
Up Close & PersonalRated ★ 2.5- SteveRated ★ 3.5
DamageRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
OnceRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
The Fabulous Baker BoysRated ★ 3.5
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
LolitaRated ★ 4.0
Meet Joe BlackRated ★ 3.5