Titles you rated
Small Things Like TheseRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Lucky Chan-silRated ★ 4.5
Four Nights of a DreamerRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5- My Name is Loh KiwanRated ★ 2.5
- The Greatest Night in PopRated ★ 4.0
- Chabak – Night Of Murder And RomanceRated ★ 0.5
- Burning FlowerRated ★ 4.0
- Badland HuntersRated ★ 0.5
Our Souls at NightRated ★ 4.0
The LunchboxRated ★ 5.0
Two LoversRated ★ 4.0
The GraduateRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0
Blue JayRated ★ 4.0
RansomedRated ★ 4.0