Movies
Ratings
859
MonsterRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
ShopliftersRated ★ 3.5
BrokerRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
DuneRated ★ 5.0
No Time to DieRated ★ 1.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Blue Gate CrossingRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Daft Punk UnchainedRated ★ 5.0
SoulRated ★ 5.0
John WickRated ★ 3.5
Bridge of SpiesRated ★ 3.5
1917Rated ★ 5.0
Jojo RabbitRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.0