Titles you rated
DuneRated ★ 3.5
No Time to DieRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 2.5
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 3.5
Hotel MumbaiRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0- Extraction 2Rated ★ 3.0
The KillerRated ★ 3.0
Steel Rain2: SummitRated ★ 2.5
The King's ManRated ★ 2.5
ExtractionRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 3.0
Forbidden DreamRated ★ 1.5
A Star Is BornRated ★ 2.5
GlassRated ★ 2.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0- Enola Holmes 2Rated ★ 2.5
6 UndergroundRated ★ 3.0
The IrishmanRated ★ 3.5