Movies
Ratings
671- Persona: SulliRated ★ 3.5

The PlatformRated ★ 4.0
The MediumRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 4.5
Fantastic Mr. FoxRated ★ 4.0
Stolen IdentityRated ★ 1.5
The TableRated ★ 4.0- Love VirtuallyRated ★ 2.0
- ManxinRated ★ 2.5
- Joan's GalaxyRated ★ 3.5
- BlinkRated ★ 3.0
- The PrayerRated ★ 3.0

Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 4.5
ContagionRated ★ 4.0
MaggieRated ★ 4.5
AshfallRated ★ 3.0
For SamaRated ★ 5.0