Movies
Ratings
1127- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 2.0
- Jay KellyRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 3.0
Margin CallRated ★ 3.0- A House of DynamiteRated ★ 3.5
- Good NewsRated ★ 2.0
- The World of LoveRated ★ 4.0
A Real PainRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.0- It Was Just an AccidentRated ★ 3.0
- No Other ChoiceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5