Movies
Ratings
484- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
- Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The RosesRated ★ 3.5
Julie & JuliaRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 3.0
HereRated ★ 3.0
Freakier FridayRated ★ 2.5
RosettaRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0- The World of LoveRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 3.5- No Other ChoiceRated ★ 3.5
- FAQRated ★ 3.0
- Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Die BadRated ★ 3.0- IncoherenceRated ★ 4.0