Movies
Ratings
1276
Grave of the FirefliesRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
An Actor's RevengeRated ★ 1.5
The DescendantsRated ★ 2.5
Erin BrockovichRated ★ 4.0
The Elephant ManRated ★ 3.5
Black RainRated ★ 3.0
Sunset BoulevardRated ★ 3.0
Flight of the IntruderRated ★ 2.0
Lust for LifeRated ★ 3.0
The AccountantRated ★ 3.5
Tales from EarthseaRated ★ 1.5
A Simple PlanRated ★ 2.0
HollywoodlandRated ★ 1.5
ScarfaceRated ★ 4.0
The French ConnectionRated ★ 3.5
Floating WeedsRated ★ 3.5
The Big Red OneRated ★ 2.5
The Crucified LoversRated ★ 3.5
L.A. ConfidentialRated ★ 4.5