Titles you rated
SmugglersRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 3.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 3.5
FriendRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0