Movies
Ratings
98
The Little MermaidRated ★ 3.0
CocoRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
Marona's Fantastic TaleRated ★ 3.0
HamnetRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 4.0
Harry Potter 20th Anniversary: Return to HogwartsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Wuthering HeightsRated ★ 2.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0