Titles you rated
A Quiet PlaceRated ★ 2.5
VivariumRated ★ 3.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
MisericordiaRated ★ 1.0
R-PointRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 3.5- The Last Stop in Yuma CountyRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
DuneRated ★ 1.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0- CompanionRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 4.0