Titles you rated
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 4.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.0
Point BreakRated ★ 3.5- Alice in EarnestlandRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Gods of EgyptRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 4.0
CanolaRated ★ 4.0- SuperchondriacRated ★ 3.5
Hardcore HenryRated ★ 2.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Born to Be BlueRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5