Movies
Ratings
37
Lady BirdRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 2.5- MicrohabitatRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0