Movies
Ratings
946
SpellboundRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 5.0
WantedRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 2.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
TedRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.5