Titles you rated
Billy ElliotRated ★ 4.5
DreamgirlsRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 2.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Happiness for SaleRated ★ 2.0
The King of JokguRated ★ 3.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5- Slow VideoRated ★ 2.0
My Brilliant LifeRated ★ 2.0
Grave of the FirefliesRated ★ 3.5
American HustleRated ★ 3.0
We Bought a ZooRated ★ 2.5
The Royal TailorRated ★ 2.0