Movies
Ratings
1369
Ping PongRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.0
Ex MachinaRated ★ 5.0
The Wind RisesRated ★ 4.0
ShineRated ★ 4.5
Sunset in My HometownRated ★ 3.0
MiraiRated ★ 4.5
RageRated ★ 3.0
Collage of Our LivesRated ★ 3.0
Low LifeRated ★ 3.5
Cruel Winter BluesRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
AnnihilationRated ★ 3.0
A Christmas CarolRated ★ 4.0
The EqualizerRated ★ 4.0
The Scarlet LetterRated ★ 3.0- If the Sun Rises in the WestRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 3.0
Another ChildRated ★ 3.5