Movies
Ratings
37- RebornRated ★ 4.5
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
RockyRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.5- A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 5.0
ザ・タイタニックRated ★ 5.0
Legends of the FallRated ★ 5.0
OasisRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 3.0