Movies
Ratings
863- HumintRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
BAKA's IdentityRated ★ 2.5- The Ministry of Ungentlemanly WarfareRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
- Good NewsRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0- The MatchRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 4.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
Green Street HooligansRated ★ 3.5
Going by the BookRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 2.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
AlienRated ★ 4.0
Holy SpiderRated ★ 3.0- UprisingRated ★ 3.5