Movies
Ratings
160
28 Days LaterRated ★ 5.0
CubeRated ★ 1.5- Corpse Party OVARated ★ 5.0
Scary Movie 5Rated ★ 4.5
Noryang: Sea of DeathRated ★ 0.5
The FacultyRated ★ 5.0
Top GunRated ★ 5.0
30 Days of NightRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 5.0
Scary Movie 3Rated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 5.0
Scary Movie 2Rated ★ 5.0
Scary MovieRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
ExamRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
MiseryRated ★ 5.0
Funny GamesRated ★ 4.0