Movies
Ratings
634
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5
AftersunRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
6/45Rated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0- Turn It Up To 11Rated ★ 4.0

Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
Love ResetRated ★ 2.5
SmugglersRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
Big FishRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The FounderRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
MinariRated ★ 4.5
After YangRated ★ 3.5