Titles you rated

Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
BasicRated ★ 4.0- Silent WitnessRated ★ 3.5
Lesson in MurderRated ★ 4.0
The 6th DayRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 2.5- The True-taste ShowRated ★ 3.5
The ConnectionRated ★ 3.5
WantedRated ★ 1.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.5- Asian Corridor In HeavenRated ★ 4.5
Man on FireRated ★ 4.5
MicrocosmosRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Another ChildRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 4.0
Searching for Sugar ManRated ★ 5.0
Moonlit WinterRated ★ 5.0