Movies
Ratings
262- The King's WardenRated ★ 3.5
- CicadasRated ★ 3.5
- BABY!Rated ★ 2.0
- Good NewsRated ★ 4.0

12.12: THE DAYRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 4.0
- KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
MisericordiaRated ★ 1.0
MonsterRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 1.5- HarbinRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 1.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.0
SleepRated ★ 3.5- The Bicycle ThiefRated ★ 3.5