Movies
Ratings
407
Taipei StoryRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Crush and BlushRated ★ 3.5- Good NewsRated ★ 3.5
- The World of LoveRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 3.5
Blue Gate CrossingRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
- Wall to WallRated ★ 0.5
MovingRated ★ 4.0
The FriendsRated ★ 4.0- VictoryRated ★ 3.0
ElioRated ★ 3.0
Because I Hate KoreaRated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.0