Movies
Ratings
852
The Color of PomegranatesRated ★ 5.0
EurekaRated ★ 5.0
Us and ThemRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0- The SuccessorRated ★ 3.5
DetachmentRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 2.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
Winnie the Pooh: Blood and HoneyRated ★ 1.5
Air DollRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Tokyo!Rated ★ 4.0
LolitaRated ★ 5.0
Full Metal JacketRated ★ 5.0
Eyes Wide ShutRated ★ 5.0
Rear WindowRated ★ 4.0
The BirdsRated ★ 5.0
Vivre Sa VieRated ★ 4.5