Movies
Ratings
554- A House of DynamiteRated ★ 3.5
- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5
Mary ShelleyRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 2.0
ConclaveRated ★ 4.5- Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Civil WarRated ★ 4.5
OnceRated ★ 3.0- WhiplashRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
TwistersRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 2.5
Citizen of a KindRated ★ 3.5