Movies
Ratings
142
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
DuneRated ★ 5.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0
Apocalypse NowRated ★ 4.0
Bowling for ColumbineRated ★ 4.0
Our Twisted HeroRated ★ 3.5
ValkyrieRated ★ 3.0
The Sum of All FearsRated ★ 4.0
Full Metal JacketRated ★ 4.0
FargoRated ★ 3.5
Boiler RoomRated ★ 3.0
Modern TimesRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5
Up in the AirRated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 3.5