Movies
Ratings
583
SearchingRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.0
HuntRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 4.5
The Gray ManRated ★ 4.5
No Time to DieRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
ChefRated ★ 5.0
Jurassic World: DominionRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.0
Last Night in SohoRated ★ 2.5
Black WidowRated ★ 3.5
A Year-end MedleyRated ★ 2.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
SinkholeRated ★ 1.5
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 1.5
CrawlRated ★ 1.5