Titles you rated
ZootopiaRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0- A House of DynamiteRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.5
Porco RossoRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5- Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
CarsRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
Twilight of the Warriors: Walled InRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0- The MatchRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5