Movies
Ratings
1703- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.0
- HumintRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5- Peaky Blinders: The Immortal ManRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5- Good NewsRated ★ 3.5
- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
ElioRated ★ 4.0- The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0- The MatchRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5