Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 3.0- The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 1.5- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.0
Robot DreamsRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5- Fear Street Part Three: 1666Rated ★ 3.0
- It's What's InsideRated ★ 3.0
- Fear Street Part Two: 1978Rated ★ 3.0
- Fear Street Part One: 1994Rated ★ 3.0
NerveRated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
RashomonRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 2.5