Titles you rated
A Scene at the SeaRated ★ 5.0
Revolutionary RoadRated ★ 3.0
American BeautyRated ★ 4.0
Asako I & IIRated ★ 3.5
ZodiacRated ★ 4.5
Cold FishRated ★ 2.5- A Dream of IronRated ★ 2.5
Break Through!Rated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
The IllusionistRated ★ 4.0
A Serious ManRated ★ 2.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
Uncle Boonmee Who Can Recall His Past LivesRated ★ 2.5
Still WalkingRated ★ 4.5
Night and DayRated ★ 3.0
Clouds of Sils MariaRated ★ 4.0
The PianoRated ★ 4.0
Certified CopyRated ★ 3.0
Pain and GloryRated ★ 4.5
The Turin HorseRated ★ 4.0