Titles you rated
Black PantherRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 4.0
47 Meters DownRated ★ 4.0
The Tooth and the NailRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 4.0
CircleRated ★ 4.0
Pitch Perfect 3Rated ★ 3.5
Pitch Perfect 2Rated ★ 4.0- Nothing to HideRated ★ 4.0
BraveRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.5
SkyfallRated ★ 3.5
The KingRated ★ 4.5
Happy Death DayRated ★ 4.5
Ocean's EightRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 5.0