Titles you rated
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
LucaRated ★ 3.5
MissingRated ★ 4.0- Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
EncantoRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.5
VenomRated ★ 3.0
SingRated ★ 3.5
Christopher RobinRated ★ 4.0