Titles you rated
Look BackRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Fantastic PlanetRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Pierrot le FouRated ★ 4.0
Lost HighwayRated ★ 4.5
DogtoothRated ★ 4.0- The End of the StormRated ★ 4.0
- 다찌마와 LeeRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 4.0
FargoRated ★ 3.5
The Texas Chain Saw MassacreRated ★ 4.0
Funny GamesRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
TitaneRated ★ 4.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
The Last EmperorRated ★ 4.5