Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
The Wild RobotRated ★ 4.0- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Honeymoon Hurricane ~The Lost Hiroshi~Rated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
October SkyRated ★ 4.5
UpgradeRated ★ 4.0
FallRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5