Titles you rated
- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
- Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.0- One WinRated ★ 1.5
- Demon CityRated ★ 0.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
Inside meRated ★ 1.5
The DreamersRated ★ 2.5
Hitman: Agent JunRated ★ 2.0- WhiplashRated ★ 4.0
- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Handsome GuysRated ★ 3.0
The Equalizer 3Rated ★ 2.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
The Fall GuyRated ★ 2.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5