Titles you rated
Inside OutRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Let Me InRated ★ 3.0
Kick-Ass 2Rated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 3.5
Superman ReturnsRated ★ 2.0
The King's SpeechRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 3.5- Meet the In-LawsRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 3.5