Movies
Ratings
696- No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0- Wall to WallRated ★ 1.5
- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5

12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The HelpRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Four BrothersRated ★ 2.5- The HighwaymenRated ★ 3.0
The Power of the DogRated ★ 3.0