Titles you rated
DuneRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 5.0
The MermaidRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
On Happiness RoadRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
English VinglishRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0