Movies
Ratings
543
SpotlightRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
The Lego Batman MovieRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The Nice GuysRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Full Metal JacketRated ★ 3.0
Captain FantasticRated ★ 3.5
Kong: Skull IslandRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.5
Drunken Master IIRated ★ 3.5
In This Corner of the WorldRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5