Movies
Ratings
297- SiratRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 1.5
No Other ChoiceRated ★ 1.5- People We Meet on VacationRated ★ 1.0

12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.5- Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 1.5
Past LivesRated ★ 1.5
LucaRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.5